loader-logo

Sadece bölücü olduğunu düşündüm.

Sadece bölücü olduğunu düşündüm.

""Dediklerine kesinlikle katılmıyorum,"" Brady, WEEI’ye (Jacksonville.com aracılığıyla) söyledi. ""Sadece bölücü olduğunu düşündüm. Sadece takım arkadaşlarıma destek olmak istiyorum. Ben asla, ‘Ah, bu yanlış’ diyen biri değilim. Bu doğru.’ Ben inandığım şeye inanırım. İnsanları bir araya getirmeye, saygı, sevgi ve güvene inanırım. Bunlar ailemin bana aşıladığı değerler.""

Brady, Trump ile dostluğu değerlendirdi

Trump ve Brady’nin kişisel bir anlaşmazlığı olup olmadığı bilinmiyor, ancak başkan – en azından halka açık olarak – Ocak 2019’da Brady’ye desteğini sundu. AFC şampiyonluk maçında Patriots’ın Chiefs’e karşı uzatmalarda kazandığı galibiyetin ardından Trump, Twitter’da tebriklerini sundu:

""Bob Kraft, Bill Belichick, Tom Brady ve tüm New England Patriots takımını harika bir oyun ve sezon için tebrik ederiz,"" dedi. ""Harika bir Super Bowl olacak!""

Trump, Patriots’ın Super Bowl rakibi Rams’a aynı şeyi teklif etmedi.

Brady, Howard Stern ile yaptığı bir röportajda, Nisan 2020’ye kadar ilişkilerinin büyüdüğünü söyleyene kadar ilişkileri yine önemli bir haber değildi. ""rahatsız"" Trump’ın kampanyası sırasında.

""Maçlardan sonra beni arardı, ‘Oyununu izledim Tom, hadi birlikte golf oynayalım.’ Yani, 2003, 2004, bu biraz böyleydi,"" dedi Brady. ""Golf yapardı ve sonra oyunlarımıza gelip kenarda duran biri oldu. Vatanseverlere tezahürat yapardı. İnsanlarla iletişim kurmanın her zaman bir yolu vardı ve hala da var.

""Ama işin siyasi yönü geldi ve sanırım seçim zamanı etrafında çok kutuplaşma olduğu için bu şeylerin çoğuna dahil oldum. Benim için rahatsız ediciydi. Bir şeyi geri alamazsınız – ben bir arkadaşlığı bozacağımdan değil – ama siyasi destek bir arkadaşın desteğinden tamamen farklıdır.""

Stern, daha sonra Trump’ın kızı Ivanka ile birlikte olmasını istediğini duyup duymadığını sorduğunda Brady’yi hayrete düşürdü. 2009’dan beri Bunchen ile evli olan Brady, soruyu ustalıkla es geçti ama açıkçası bu fikirden rahatsızdı.

İlişkileri, Super Bowl 55’e giden haftada son bir kez gündeme getirildi. ""SNL"" 30 Ocak’ta, Kate McKinnon’ın John Krasinski’nin canlandırdığı Brady’yi ""Ne Hala Çalışıyor.""

Krasinski’nin ortaya çıkmasından önce McKinnon, 2021’de hükümetin, borsanın 1xbetgiris.top, sosyal medyanın veya koronavirüs aşısı sunumunun hiçbirinin şu anda çalışmadığını belirledi. Bu onu övmeye götürüyor. ""Brady,"" 43 yaşında 10. Super Bowl’da oynuyor.

« Ve sen tuhaf bir Trump adamı falan değilsin, değil mi? » diye soruyor McKinnon.

Krasinski’ye yanıt verir: « Bana sahip olduğunuz için teşekkürler. »

İlk maç için ""Pazar Gecesi Futbolu"" 2020 NFL sezonunun maçı değişmedi, ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle başlangıçta planlandığı gibi olmayacak.

Koçlar, Kovboyları horluyor ""Pazar Gecesi Futbolu"" Kısmen NFL, Inglewood, Calf.’daki yepyeni SoFi Stadyumunu ulusal bir TV izleyicisinin önünde sergilemek istediği için 1. Haftada. Yeni LA stadyumu gösterilmeye devam edecek, ancak katılımda taraftar olmayacak.

DAHA FAZLA: Bu geceki NFL maçını fuboTV ile canlı izleyin

Dallas ve Los Angeles geçen sezon playoffları kaçırırken, 2020’ye NFC’de sezon sonrası umutlu olarak başlıyorlar. NBC’nin ikinci sezonu için (ağ, Perşembe gecesi NFL sezon açılışını da gösterdi) yeni sezonun yayını için sulu bir eşleşme sağlıyor.

Aşağıda eşleşme hakkında daha fazla bilgi ve nasıl izleneceği hakkında bilmeniz gereken her şey var ""Pazar Gecesi Futbolu.""

kim oynuyor ""Pazar Gecesi Futbolu"" Bu gece?

Karşılaşma: Kovboylar Rams’ta Yer: Inglewood, California’daki SoFi Stadyumu.

NFL, bu maçı, Los Angeles’ta bir stadyumun yeni şaheserini sergilemenin bir yolu olarak planladı. Ve izleyiciler, koltuklarda taraftarlar olmadan çırılçıplak SoFi Stadyumu’nu kesinlikle iyi bir şekilde görecekler.

Kovboylar, normal sezonda Rams’e karşı oynadığı son beş maçın dördünü kazandı ve tüm zamanların serisini 14-12 önde tamamladı.

Bu aynı zamanda ilgi çekici oyun kurucuların bir eşleşmesi. Dallas’tan Dak Prescott geçen yıl 4.092 yard ve 30 touchdown ile kariyer rekoru kırdı, franchise’da bir sezonda en çok geçen ikinci yarda oldu

Aşağıda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi TV pazarları ve her biri için NBC üyesi/TV kanalı bulunmaktadır.

Market NBC TV kanalı (dijital)
New York 4 (36)
Los Angeles 4 (36)
Chicago 5 (29)
Philadelphia 10 (34)
Dallas-Fort Worth 5 (24)
San Francisco/Körfez Bölgesi 11 (12)
Washington DC. 4 (48)
Houston 2 (35)
Boston 15 (43)
Atlanta 11 (10)
Anka kuşu 12 (12)
Tampa/St. Petersburg 8 (7)
Seattle 5 (48)
Detroit 4 (45)
Minneapolis-St. Paul 11 (11)
Miami 6 (31)
Denver 9 (9)
Orlando 2 (11)
Cleveland 3 (17)
Sacramento 3 (35)
Charlotte 36 (22)
Portland 8 (8)
Aziz Louis 5 (35)
Pittsburgh 11 (23)
Baltimore 11 (11)
Raleigh-Durham 5 (48)
Nashville 4 (10)
San Diego 39 (40)
Tuz Gölü şehri 5 (38)
San antonio 3 (16)
Kansas Şehri 41 (36)
Kolomb 4 (14)
Milwaukee 4 (28)
Cincinnati 5 (35)
las vegas 3 (22)
Jacksonville 12 (13)
Oklahoma şehri 4 (27)
New Orleans 6 (43)
Memphis 5 (5)
bufalo 2 (33)

için NFL canlı akışı ""Pazar Gecesi Futbolu""

Çünkü NBC hepsini yayınlıyor ""Pazar Gecesi Futbolu"" oyunlar, ağın tüm çevrimiçi platformlarında yayın yapmak için kullanılabilirler. Kablo/uydu aboneliği olan ancak TV karşısına çıkamayanlar için tercih edilen yöntem bu olmalıdır.

Kordon kesiciler için birçok canlı akış seçeneği vardır. ""Pazar Gecesi Futbolu."" Aşağıda hepsi var.

Akış seçeneği Kablo aboneliği gerekli mi? Bedava? Maliyet Ücretsiz deneme?
NBC Spor Evet Evet
NFL Uygulaması Hayır Evet
Yahoo! Spor Uygulaması Hayır Evet
fuboTV Hayır Hayır 60$/ay Evet
AT&T TV Şimdi Hayır Hayır 55$/ay Evet
Hulu Plus Canlı TV Hayır Hayır 55$/ay Evet
askılı televizyon Hayır Hayır 30$/ay Evet
YouTube TV Hayır Hayır 65 $/ay Evet

Tom Brady, 2001’de New England’ın ilk oyun kurucusu olarak eski 1 numaralı seçim Drew Bledsoe’nun yerini aldı. Patriots, 2020’de onun yerine 2011 NFL Draft’ında 1 numaralı seçimi getirerek bu tam döngüyü getirebilir.

Evet, yakında eski Panthers oyun kurucu omzu kontrol ettiği sürece New England Cam Newton’u getirmeli. Carolina, Teddy Bridgewater ile üç yıllık bir anlaşma imzaladı ve Panthers’ın Newton’u serbest bırakmaya yakın olduğu bildiriliyor.

DAHA: Newton, Panthers ticaret duyurusuna yanıt verdi: ‘Beni buna sen zorladın’

New England’ın bu hareketi düşünmesi için bir başka neden daha: Pats, 30 yaşındaki Newton’u bir pazarlıkla alabilir. Bu, yapmaya değer bir yatırımdır.

Tek yapmaları gereken arama yapmak.

Bill Belichick zamana ayak uyduruyor

Son iki NFL MVP’sine bakın: Baltimore’dan Lamar Jackson ve Kansas City’den Patrick Mahomes. Jackson, 2019’da 1.207 yard ve yedi touchdown için koşarken, Mahomes bir önceki yıl 5.097 yard ve 50 touchdown için geçti.

2015’te Newton, 3.837 pas, 636 koşu yarda ve toplam 45 touchdown ile NFL MVP ödülünü kazandı. Bu, yıllar önce gibi görünebilir ve fırlatma omzunun sağlığı geçerli bir endişe kaynağıdır. Ancak sağlıklı olduğunda, Newton (6-5, 245 pound) hala neredeyse durdurulamaz olabilir. Belichick’in sisteminde, bu merak uyandırıcı – Bridgewater’ın olabileceğinden bile daha merak uyandırıcı.

Belichick’in tek yapması gereken, geleneksel cepten geçen oyun kurucudan Jalen Hurts, Tua Tagovailoa ve şimdi beş yıldızlı birinci sınıf öğrencisi Bryce Young gibi ikili tehdide geçiş yapan yakın arkadaşı ve Alabama teknik direktörü Nick Saban ile sohbet etmek. Saban, 2010’da Auburn’u Crimson Tide’a karşı ulusal bir şampiyona yolunda geri dönüş zaferine taşıyan Newton’a karşı ilk elden deneyime sahiptir.

Belichick de Newton’u yakından gördü. Pats’a karşı oynadığı iki kariyer maçında Newton, 525 pas yardı, 106 acele yarda ve toplam yedi touchdown ile 2-0. Daha hareketli bir oyun kurucu, Belichick’in hücumu yenilemesine ve AFC’deki Ravens ve Chiefs’i yakalamasına izin verecekti. Her iki takım da geçen sezon New England’ı yendi ve 2020’de tekrar programda.

Newton motive oldu

""Beni buna sen zorladın.""

Panterler, takas arama iznine sahip olduğunu tweetlediğinde Newton’un yanıtı buydu; Panthers’ın kararından tam olarak heyecan duymadığına dair bir işaret. 

Serbest bırakılmasıyla, Newton kendini hafife alınmış, saygısız ve kızgın hissetmeli. Ve 10. NFL sezonuna girmesi için tam da ihtiyacı olan şey bu. Matt Cassel, Brian Hoyer, Jimmy Garoppolo ve Jacoby Brissett’in Brady’nin arkasında başarılı olduğu yerde hâlâ oynayabileceğini neden herkese göstermiyorsunuz? Newton, tüm bu oyun kuruculardan daha dinamik.

Newton’un oyun kurucular arasında 4.806 kariyer koşu yardası ile üçüncü sırada olduğunu unutmak kolay. Daha fazlasına sahip olan iki oyun kurucu, Michael Vick (6,109) ve Randall Cunningham (4.928)’dir. Vick, kariyerini 30 yaşında Philadelphia ile yeniden icat etti. Newton, 31 yaşında da aynısını yapabilir.

DAHA: Patriots’ın bir sonraki QB’si kim olacak? En iyi Brady yedeklerini keşfetme

2020 için en iyi seçenek

Brady ayrılacağını açıklayınca Jarrett Stidham’ın Vatanseverlerin kadrodaki en iyi oyun kurucu olduğunu anladı. New England o zamandan beri Brian Hoyer ile anlaştı, ama o da bir cevap değil. 

Newton, bir Super Bowl’da oynayan MVP kalibreli oyun kurucu olduğunu kanıtladı. Patriots, 2020 NFL Draft’ında Tagovailoa’yı kovalamak veya 2021’de Trevor Lawrence’a koşmak istiyorsa, sorun değil. Newton onlara her iki planı da denemeleri için zaman verirdi.

10. sezonuna giren Andy Dalton için potansiyel bir takas da başka bir seçenek. Ancak unutmayın: New England, NFL tarihindeki en büyük oyun kurucunun ayrılmasını izledi. Yerine geçecek kişi bununla birlikte gelen baskıyı kaldırabilmelidir. Bu nedenle 1 numara olan bir adam mantıklıdır. New England, Detroit’in Matthew Stafford’u için takas peşinde koşabilir veya Jameis Winston’a serbest oyuncu olarak kumar oynayabilir, ancak Stafford playoff maçlarında 0-3’tür ve Winston hiçbir zaman sezon sonuna ulaşmamıştır. .

Newton’a sahip ve genel olarak en iyi seçim ve bir MVP seçimi olmanın getirdiği nüfuza sahip. Vatanseverleri daha fazla playoff yarışına götürebilecek türden bir fark yaratan kişidir. 2020’de daha derin bir koşu yapmak için hangi takımı seçerdiniz: AFC Doğu’da Newton veya New Orleans ve Drew Brees’in yer aldığı AFC Güney’de Brady?

Newton’un geçen yıl New England’a karşı bir sezon öncesi maçında yaşadığı ayak yaralanmasından tamamen kurtulduğunu varsayarsak, bu yakın bir karar.

Arama yapıp yapmamak Pats’e kalmış.

Amerikan Futbolu İttifakı, bu hafta sonu 2019 programının orta noktasını geçmeye hazır.

Artık sezonun yarısına geldiğimize göre, en iyi takımların kim olduğu hakkında daha iyi bir fikrimiz var. Apollos, 5. Hafta’da Iron’a karşı oldukça iyi bir performans sergileyerek ve 31-14 kazanarak baskın olmaya devam ediyor. Filo, başlangıç ​​QB’lerini kaybetmelerine rağmen toparlanabildi ve Komutanlar zirveye yükseldi.

DAHA FAZLA: AAF Güç Sıralaması 6. Haftaya Doğru

Geçen hafta 3-1’e gittiğimiz ve sezon toplamımızı 10-5’e getirdiğimiz için sağlam bir seçim haftası daha geçirdik.

6. Hafta eşleşmelerinin her birine dalacağız, ancak ondan önce programa bir göz atalım. (BetOnline üzerinden bahis oranları.)

Amerikan Futbolu İttifakı 6. Hafta TV programı

Eşleştir Zaman
Salt Lake Stallions’da Memphis Ekspresi 16:00 ET, Sat. B/R Canlı 
Orlando Apollos’ta Arizona Hotshot’ları akşam 8 ET, Sat. NFLN/fuboTV
Atlanta Legends’ta San Antonio Komutanları 16:00 ET, Güneş. CBSSN/fuboTV
San Diego Filosunda Birmingham Demir akşam 8 ET, Güneş. NFLN/fuboTV

DAHA: S&AAF Kurucu Ortağı Charlie Ebersol ile

Aygırlarda (1-4) Ekspres (1-4)

Fark: Aygır -8.5 (-110)Üst/Alt: 40 (-110)

Bu eşleşme kağıt üzerinde çok fazla görünmese de (ligdeki en kötü iki rekor arasındaki savaş), bunun iyi bir oyun olma potansiyeli var. Memphis, oyun kurucu değiştirdiğinden ve geçen hafta son saniyelerde maç kazandıran bir saha golüyle kaybettiğinden beri iyileşti.

Bu arada, Stallions, oynadıkları hemen hemen her oyunda yakın oldular, ancak bir galibiyet elde edemediler. Salt Lake’i Güç Sıralamamızın son takımı yaptık ve bu hafta Memphis’e evinde kaybetmesi bu konumu güçlendirecekti.

Bunlar ligdeki en düşük puanlı üç takımdan ikisi, bu yüzden bir hücum patlaması beklemeyin.

Kim izlemeli: Stallions WR De’Mornay Pierson-El hücumda harika bir seçenek haline geldi. Karşılamalarda (23) ligde üçüncü ve karşılama sahalarında (279) dördüncü. 5. Haftada PFF’den en yüksek WR notunu aldı.

Tahmin: Ekspres galibiyet, 18-14

Apollos’ta en iyi çekimler (2-3) (5-0)

Fark: Apollos -9 (-110)Üst/Alt: 42.5 (-110)

Hotshots sıralamada serbest düşüşe devam ederken, Arizona üç maç kaybetti (ikisi evdeydi). Bu arada Apollos, 5. Hafta’da Iron’a karşı etkileyici bir performans sergileyerek daha da güçlendi.

Orlando kısa süre önce kendi koşu oyununu ligde lider geçen pas oyunuyla eşleştirmek için buldu ve savunma ligdeki en az ikinci sayıya izin verdi. Net 72 puanlık bir diferansiyele sahipler, bu da ligin en iyi ikinci net puanı olan 27’nin (Demir’e ait) üzerinde yükseliyor.

Apollos kendi seviyesinde ve Arizona’nın bunu kazandığını görmek zor. Özellikle oyun Orlando’dayken.

Kim izlemeli: Apollos RB D’Ernest Johnson’ın 43 taşıyıcıda (taşıma başına 5,8 yard) 251 koşu yardası ve 10 resepsiyonda 128 karşılama yardası var. Hücumda bir yıldızdı ve maç başına 122 hızlı yarda izin veren bir Arizona takımına karşı yavaşlamasını beklemiyoruz.

Tahmin: Apollos kazanır, 35-16

Efsanelerde Komutanlar (3-2) (2-3)

Fark: Efsaneler -1.5 (-110)Üst/Alt: 40,5 (-110)

Atlanta, QB Aaron Murray’e geçtiğinden beri iyileşti, ancak Efsaneleri takımların en üst sıralarına tam olarak yerleştirmedi. Son iki galibiyetleri, ligin en alt kademedeki iki takımına karşı maç kazandıran vuruşlardan geldi.

Bu eşleşme, çoğu güç sıralamasında 2 numaralı fikir birliği haline gelen Komutanlar ekibine karşı gerçek bir test olacak. San Antonio’nun savunmasının Atlanta’nın hücumuna saldırıp saldıramayacağını görmek eğlenceli olmalı. Komutanlar, 17 çuval, altı müdahale ve 12 ele geçirmeye zorladı.

Efsaneler ligin en kötü hücumuna sahip, maç başına ortalama 13.4 sayı ve 14 çuvala izin verdi (ligde ikinci sırada). Atlanta’nın ev sahibi avantajı var, ancak Komutanların bunu kaybettiğini görmek zor.

Kim izlemeli: Komutanlar DB De’Vante Bausby, geçen hafta hedeflendiğinde PFF başına 0,0 paso puanına izin verdi. Sezonda sekiz pas geçişi ve üç müdahalesi var, bu da onu ligde yetersiz bir savunmacı yapıyor.

Tahmin: Komutanlar kazanır, 24-12

Filoda Demir (3-2) (3-2)

Yayılma: Filo -6 (-110)Üst/Alt: 35,5 (-110)

Bu, sezon boyunca benzer mücadeleler yaşayan iki takım arasında haftanın maçı olacak. Her ikisi de güçlü savunmalara, QB sorunlarına ve koşu oyununa güvenmeye sahiptir. Bu oyunun ilginç yanı, Birmingham’ın 5. Haftada Luis Perez’in yerini alan QB Keith Price’a dönmesi olacak.

Koç Tim Lewis, hangi QB’nin başlayacağına dair bir karar vermedi, ancak mantık, onun Price ile gideceğini gösteriyor.